سوال‌هاي متداول

چگونه می‌توانم عضو موسسه علامه حلي شوم؟

با ورود به سایت موسسه و انتخاب گزینه ایجاد حساب کاربری می توانید عضو مووسه شوید. البته  دانش آموزانی که از طریق مدارس در آزمون های موسسه شرکت می کنند، نيازي به ثبت نام در اين پايگاه ندارند و به صورت خودكار براي اين دانش آموزان نام كاربري و رمز عبور صادر شده و به عنوان عضو اين پايگاه شناخته مي‌شوند.

 

نام كاربري و رمز عبور چيست؟

نام كاربري (username) و رمز عبور (password) برای دانش آموزانی که در آزمون‌هاي موسسه علامه حلي شركت مي‌نمايند به این صورت تعریف شده که نام كاربري هر دانش‌آموز شماره دانش آموزي وي مي‌باشد كه بر روي پاسخ‌برگ آزمون به طور ويژه براي هر دانش‌آموز درج شده است. رمز عبور دانش آموز شماره ملي وي است. نام كاربري قابل تغيير نمي‌باشد ولي هر دانش آموز مي‌تواند با ورود به قسمت شخصي خود رمز عبور را به دلخواه و بدون محدوديت تغيير دهد.

 

نام کاربری یا رمز عبور خود را فراموش کرده‌ام.

در صورتي كه قبلا ايميل خود را در قسمت كاربري خود وارد كرده باشيد مي‌توانيد با مراجعه به لينك « رمز عبور خود را فراموش كرديد» پسورد خود را در ايميل خود دريافت كنيد.

 

چگونه می‌توانم از محتوا و برنامه‌ بودجه بندي  آزمون‌های سال جاری آگاهی یابم؟

برنامه‌ بودجه بندي آزمون‌های سال جاری به همراه جزئيات بيشتر از ويژگي‌هاي آزمون‌هاي علامه حلي، در بخش آزمون‌ها در اختيار شما قرار گرفته است.

 

محتوای علمی و سوالات در آزمون‌های علامه حلي دارای چه خصوصیاتی است؟

ويژگي بارز آزمون‌هاي پيشرفت تحصيلي علامه حلي استفاده از كادر مجرب دبيران مدارس تيزهوشان تهران است كه موجب مي‌شود كه محتواي آزمون‌ها مناسب و خلاقانه باشد و علاوه بر سنجش وضعيت تحصيلي دانش آموزان از لحاظ دانستن مفاهيم علمي، خلاقيت آن‌ها را نيز محك زند.

 

چگونه می‌توانم به نتایج آزمون‌های خود دسترسی داشته باشم؟

با ورود نام کاربری و رمز عبور مختص خود وارد بخش اعضای علامه حلي شوید.

 

نتايج آزمون علامه حلي چه زماني بر روي سايت اعلام مي‌شود؟

بر اساس استانداردهاي موسه يك روز كاري بعد از تحويل پاسخبرگ‌هاي آزمون به واحد تصحيح موسسه علامه حلي، در صورت چاپي بودن نام و نام خانوادگي دانش‌آموز بر روي پاسخبرگ‌ها و مخدوش نبودن آن‌ها نتايج بر روي سايت قرار مي‌گيرد.

 

نتايج آزمون را كجا بايد مشاهده نماييم؟

پس از وارد شدن به قسمت كاربري خورد در قسمت كارنامه مي‌توانيد كارنامه‌هاي آزمون‌هاي برگزار شده را به همراه كارنامه هاي تحليلي و نمودارهاي مربوطه مشاهده كنيد.

 

چگونه مي‌توان رتبه‌ي مدارس دیگر را در آزمون‌ها دانست؟

اين امكان براي مدارس وجود ندارد و رتبه‌ي هر مدرسه فقط براي خود مدرسه قابل مشاهده است.

 

چگونه مي‌توان درصدها یا رتبه در مدرسه را بدست آورد؟

رتبه‌ و تراز دانش‌آموزان در تمام سطوح كلاس، مدرسه، شهر، استان و كشور در اختیار مدرسه شما قرار مي‌گيرد. كه مدیران به صلاح‌ديد خود مي‌توانند از طريق تنظيمات سايت اجازه نمايش آن را براي دانش‌آموزان صادر كنند.

 

آیا می‌توانیم آزمون‌ها یا سوالات را دانلود کنیم؟

موسسه علامه حلي در صدد است كه به زودي امكان شركت دانش آموزان عزيز را در آزمون‌هاي آزمايشي موسسه از طريق سايت فراهم آورد. استفاده از آزمون‌هاي مشابه جزء خدماتي است كه در كنار اين امكان در اختيار اين عزيزان قرار خواهد گرفت.

 

اگر درصد عملكرد دو نفر برابر شود رتبه بندي چگونه انجام مي‌شود؟

رتبه بندي بر اساس تراز دانش آموزان صورت مي گيرد. كه اگر براي دو دانش‌آموز برابر باشد هر دو رتبه‌ي يكسان دريافت خواهند كرد.

 

نمره تراز  نشان دهنده چيست؟

نمره تراز براي مقايسه بين دو درس در يك آزمون و يا مقايسه آزمون‌هاي مختلف مورد استفاده قرار مي‌گيرد. تراز شما نشان دهنده وضعيت شما در يك درس يا يك آزمون مي‌باشد.

 

فرق ميانگين و تراز چيست؟

در صورتي كه آزمون سخت يا آسان باشد نمره ميانگين كل تغيير مي‌كند. ولي نمره تراز با توجه به رابطه‌اي كه از آن استفاده مي‌كند سختي و آساني امتحان در آن دخيل نبوده و شما با مقايسه خود در آزمون‌هاي مختلف مي‌توانيد به رشد يا احتمالا مشكلات خود پي ببريد.

اگر سوال شما در ليست بالا موجود نيست لطفا آن را به طور مختصر در فرم زير وارد كنيد.

پر کردن بخش هایی که با * مشخص شده اند الزامی می باشد*

 
لطفا فیلد مورد نظر را به درستی وارد نماید

 
لطفا فیلد مورد نظر را به درستی وارد نماید

 
لطفا فیلد مورد نظر را به درستی وارد نماید

 
لطفا فیلد مورد نظر را به درستی وارد نماید


  Refresh Captcha  
لطفا فیلد مورد نظر را به درستی وارد نماید